U zu me Noizyn, por Oriola sapo dha lajmin e papritur për veten e saj

Oriola Marashi dhe Noizy duket se janë zënë dhe nuk e ndjekin më njëri-tjetrin në Instagram, duke bërë kështu që as kënga që pritej nga Oriola me OTR mos të vijë.

E pavarësisht sherrit me reperin, Oriola ka vazhduar karrierën e saj si modele dhe së fundmi ka dhënë një super lajm.

Nëpërmjet një postimi në Instastory, Oriola ka zbuluar se ka realizuar një set fotografik për markën e famshme luksoze “Guess”, një arritje kjo shumë e madhe për të.

Ju mund të pëlqeni dhe këto