“U zhveshe dhe ti”, ndjekësit kryqëzojnë Mimoza Shkodrën, pamja e saj pa grim i shokoi të gjithë

Mimoza Shkodra është një prej këngëtareve më të njohura shqiptare, e cila është shumë aktive në profilin e saj në Instagram.

Së fundmi, Mimoza ka publikuar një foto me bikini nga plazhi, ku ka ekspozuar linjat e saj elegante. Por në këtë foto, këngëtarja është shfaqur pa pikë grimi në fytyrë.

Pamja e Mimozës siç duket nuk u ka pëlqyer ndjekësve, të cilët i janë kthyer në komente këngëtares, duke i thënë që ajo është plakur shumë. “U zhveshe dhe ti”, i komenton një ndjekës. “S’paske nevojë për FaceApp”, i shkruan një tjetër.

 

Ju mund të pëlqeni dhe këto