U vetëkënaq në mes të shfaqjes, rrëfehet aktorja shqiptare: “Meshkujt u eksi.tuan”

Aktorja e njohur shqiptare, Arjola Demiri, së fundmi ka qenë e ftuar në emisionin “Opinion”, ku ka folur për rolin që ka pasur në teatër me melodramën “Dashuritë e Virgjëreshës Madalenë”.

Gjatë rrëfimit të saj, ajo ka treguar se në një moment i duhej të ma.sturbohej në skenë dhe kjo skenë ka nxitur shumë reagime nga audienca.

“Unë në monodramën e fundit që kisha, meshkujt e kishin më shumë mendjen që u eksi.tuan se sa e shijuan ose morën mesazhin që përcillej…Në fakt nuk është se kam bërë ndonjë gjë që ndonjë aktor më parë se ka bërë…Jam munduar të mos e ekzagjeroj, mos bëj gjëra vulgare, por të jenë estetikisht të pranueshme për të gjithë. Meshkujt ndjeheshin të eksi.tuar”, është shprehur aktorja.

Ju mund të pëlqeni dhe këto