“U tregua hipokritike”, Rovena Stefa zbulon sherrin me Elhaida Danin

Në një intervistë të dhënë së fundmi në “Ky emër nuk ka nevojë për prezantim”, këngëtarja Rovena Stefa ka zbuluar se nuk flet me Elhaida Danin.


Ajo ka deklaruar se Elhaida është treguar hipokrite gjatë një festivali. Sipas saj, ndonëse e kishte komplimentuar, ka qenë Elhaida ajo që e ka votuar me zero pikë.


Kjo është edhe arsyeja pse Rovena Stefa ka vendosur që mos t’i flasi më Elhaida Danit.

Ju mund të pëlqeni dhe këto