U tha se ishte shtruar në psikiatri, Miley poston këtë video

Nëpër portale qarkulloi lajmi se këngëtarja me famë botërore Miley Cyrus është shtruar në psikiatri. Sipas mediave të huaja, aktorja e këngëtarja e famshme po kalonte një periudhë të vështirë në jetën e saj dhe për t’u përmirësuar u detyrua të shtrohej në psikiatri.

Madje, u përfol edhe se martesa e saj ishte në krizë dhe drejt ndarjes, por me sa duket të gjitha këto ishin vetëm thashetheme, me të cilat të famshmit dinë të përballen më së miri.

Sëfundmi Miley u ka treguar të gjithëve se ndodhet në gjendje perfekte shëndetësore dhe ka hedhur poshtë lajmet keqdashëse.

Cyrus ka publikuar në profilin e saj në “Instagram” video ku shfaqet mjaft tërheqëse me rroba banje dhe bën një kërcim sensual.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Miley Cyrus (@mileycyrus) on

Ju mund të pëlqeni dhe këto