U tha se ishte rikthyer me Visin, Lori Hoxha bën deklaratën e papritur

Disa ditë më parë, Lori Hoxha u rikthye në qendër të vëmendjes së mediave për shkak se u përfol se ajo mund të ishte rikthyer me ish të dashurin e saj, Vis Bajraktarin.

Gjithçka nisi pasi dyshja u panë të veshur me një bluze të njëjtë në postimet e tyre në Instagram. Pas këtyre aludimeve, ka reaguar Lori Hoxha.

Ajo ka publikuar një shprehje në Instastory në të cilën shkruhet se aq miqtë e saj më të afërt nuk i dinë punët e saj e jo më të tjerët. Me këtë postim, ajo ka hedhur dyshime mbi lajmet e rikthimit me Visin.

 

Ju mund të pëlqeni dhe këto