U tha se ishte i lidhur me modelen indiane, por Ardian Bujupi zbulon vajzën e njohur që pëlqen

Prej disa muajsh tanimë, këngëtari Ardian Bujupi është përfolur në media se është në një marrëdhënie me një vajzë që quhet Sabrine Khan, e cila jeton në Gjermani.

Së fundmi, Ardiani i është përgjigjur pyetjeve që disa ndjekës i kanë bërë në Instastory. Njëri prej tyre i ka thënë këngëtarit se e ka rradhën për t’u martuar.

Kështu, Ardiani ka publikuar një foto të këngëtares së huaj Madison Beer dhe me të qeshur ka shkruar “Po, me Madison”, duke treguar edhe simpatinë që ka për të.

 

Ju mund të pëlqeni dhe këto