Flower
Flower

U tha se ishte i lidhur me këngëtaren shqiptare, zbulohet lidhja e vërtetë e Ledrit me të

Ledri Vula është një nga reperët më të njohur shqiptarë, jeta e private e të cilit komentohet shumë në media.

Disa javë më parë, u raportua se Ledri është në një lidhje me këngëtaren e njohur kosovare, Diona Fiona.

Mirëpo, më pas u përfol se ky ishte një thashethem i pavërtetë, pasi në realitet Ledri është i lidhur me një vajzë që quhet Sara Hoxha.

Ndërkaq, sot është bërë e ditur raporti i vërtetë që Ledri ka me Dionën. Kështu, dy këngëtarët njihen nga e dashura e Ledrit, Sara. Kjo pasi Diona dhe Sara janë shoqe të ngushtadhe së fundmi të dyja kanë qenë në një koncert të Dhurata Dorës ku kanë publikuar video në Instagram.

Ju mund të pëlqeni dhe këto