U përfol se do bënte duet me Xhensilën, Besi zbulon të vërtetën e këtij projekti

Bes Kallaku është një nga aktorët e humorit më të njohur shqiptarë, i cili është shumë i komentuar në media. Së fundmi, Besi ka qenë i ftuar në emisionin “Rudina”, ku ka folur për filmin e tij dhe për jetën me Xhensilën dhe me Ajkën.

Kur u pyet mbi duetin e shumëpërfolur që u tha se do sillte me Xhensilën, Besi ka treguar se dueti i tyre më i madh është Ajka.

“E kemi bo duetin e kemi quajtur Ajka. Gjëja më e bukur që unë dhe Xhensila kemi bërë”, është shprehur aktori.

Ju mund të pëlqeni dhe këto