U ndanë se e tradhëtoi bashkëshortja? S4MM zbulon të vërtetën

Këto ditë në media ka bërë bujë lajmi se S4MM i ka dhënë fund martesës me Filis Ismajlin, vetëm disa muaj pasi ata u martuan.

Dyshja nuk ndiqen më në rrjetet sociale dhe kanë hequr të gjitha fotot që kishin së bashku. Së fundmi, reperi bëri një status në rrjetet sociale.

Ai shkroi në Instastory dje “Tradhtare”, shoqëruar me emojin e një shtrige. Kështu, të gjithë menduan se Filis e kishte tradhëtuar reperin dhe ndaj ata ishin ndarë.

Mirëpo, pas këtyre aludimeve ka reaguar vet reperi. Ai ka bërë të ditur se tradhtare është titulli i këngës së tij të re.

Ju mund të pëlqeni dhe këto