U martuan në dasmën luksoze, do të habiteni nga diferenca e moshës mes Gaz Pajës dhe nuses së tij

Më 1 qershor, Gaz Paja kurorëzoi në martesë dashurinë e tij me Irën, në një dasmë super luksoze me të ftuar VIP që u mbajt në Tiranë.

Dasma e tyre mori vëmendjen e të gjitha mediave, por një gjë që të bie në sy është edhe diferenca e madhe në moshë mes çiftit.

Më 27 shtator, Gazi mbush 41 vjeç, ndërsa nusja e tij është rreth 24-25 vjeçe, pasi ajo në 2016 është diplomuar nga universiteti.

Si rezultat, çifti kanë rreth 16-17 vite diferencë nga njëri-tjetri e në këto raste, hynë në përdorim shprehja “Dashuria nuk njeh moshë”.

Ju mund të pëlqeni dhe këto