U fut gjysmë e zhve.shur në finalen e Champions Leauge, bukuroshes bjonde i ndodh e papritura

Një nga momentet më kulminante të finales së Champions Leauge, ishte pjesa kur një tifoze bjonde, u fut gjysmë e zhveshur në fushë duke marrë vëmendjen e gjithë botës.

Vajza në fjalë quhet Kinsey Wolanski dhe ajo e bëri këtë veprim për të reklamuar faqen e të dashurit të saj, Vitaly Zdorovetski, që quhet ‘Vitaly Uncensored’.

Brenda 24 orëve të fundit, Kinsey u kthye në një prej personazheve më të komentuar në internet dhe nga 300 mijë ndjekës që kishte para finales, ajo shkoi në 2.2 milionë fansa në Instagram direkt pas këtij incidenti.

Mirëpo, pas këtij vërshimi drejt modeles, faqja e saj është bllokuar nga klikimet e shumta dhe ka dalë jashtë përdorimit. Kanë qenë autoritetet ata që i kanë bllokuar profilin Kinseyt pasi e konsiderojnë si një precedent të rrezikshën dhe veprimi i saj është kundra rregullave.

Ata kanë frikë se mos të tjera vajza ndjekin shembullin e bjondes për të rritur ndjekësit në Instagram, ndaj ia kanë pezulluar asaj faqen në këtë rrjet social.

Ju mund të pëlqeni dhe këto