U filmua në momente private me Atdheun, reagon Jasmina

Së fundmi në rrjetet sociale u publikua një video nga faqja “Vipat e Bllokut”, ku Jasmina ishte ulur në prehërin e Atdheut, ndërsa në një moment tjetër ajo e ushqente atë.


Pas publikimit të kësaj videoje, ka reaguar edhe konkurrentja e “Përputhen”. Jasmina shkruan në Instastory se nuk foli dot të hënën për këtë video për arsye kohe.


“Ju thashë që të hënën do flitej çdo gjë, por nuk kishte kohë televizive siç u pa shumë mirë nga rrjedha e ngjarjeve! Këtu jemi, nuk ikëm do sqarohemi”, ka shkruar Jasmina.

Ju mund të pëlqeni dhe këto