U bë baba për herë të parë, Ezeli flet i emocionuar për lindjen e të bijës

Aktori i njohur turk, Kenan Imirzalioglu, i njohur ndryshe si Ezeli dhe bashkëshortja e tij, Sinem Kobal, janë bërë prindër të një vajze që quhet Lalin.

Dyshja u fotografuan së fundmi duke lënë spitalin me vajzën e porsalindur. Pasi u bë baba, Ezeli ka treguar edhe ndjesitë që ka përjetuar pas ardhjes në jetë të së bijës.

“Zoti i bekoftë me fëmijë të gjithë ata që duan të bëhen prindër. Është një ndjenjë kaq e bukur”, është shprehur ai.

Ju mund të pëlqeni dhe këto