U bë baba për herë të dytë, reperi i njohur shqiptar publikon portretin e të birit të sapolindur

Reperi i njohur shqiptar, Vigan Bardhi, që njihet me emrin e artit Vig Poppa, është bërë baba për herë të dytë.

Lajmin e ka bërë të ditur vet reperi, i cili ka publikuar një video të ëmbël të të birit të sapolindur. “Sa shumë t’kom prit”, ka shkruar reperi përbri videos.

View this post on Instagram

Sa shum tkom pritë…

A post shared by Vigan Bardhi (@vigpoppa) on

Të shumtë kanë qenë kolegët, miqtë dhe fansat që e kanë uruar reperin në komente. Ai është baba edhe i një djali 5 vjeç.

Ju mund të pëlqeni dhe këto