Tragjike/ Këngëtarja e famshme shqiptare në zi, humb jetën babai i saj

Këngëtarja e famshme shqiptare, Big Mama, ka përjetuar një tragjedi në familje. Ajo ka humbur babain e saj.

Këtë lajm e ka bërë të ditur vet këngëtarja përmes një postimi në Instagram, ku zbulon se i ati ka ndërruar jetë pas një sëmundjeje.

“Njoftim. Sot në mëngjes pas një sëmundje ka ndërruar jetë më i dashuri ynë babai Adi Kasami, njoftojmë familjarët miqt të tjerë se varrimi i të ndjerit bëhët nesër datë 10.11.2019 në namazin e drekës, funerali niset nga shtëpia e të ndjerit në Tetovë”, janë fjalët e këngëtares.

 

Ju mund të pëlqeni dhe këto