Tragjike/ Aktori i njohur gjendet i varur në shtëpinë e tij

Një ngjarje e rëndë ka tronditur shtetin fqinj. Aktori i famshëm italian Federico Palmieri, ka ndërruar jetë.

Aktori është gjendur i pajetë në shtëpinë e tij pasditen e djeshme në Piazza të Bolonjës. Sipas mediave italiane, trupi i tij është gjendur i varur në litar, në kopshtin e shtëpisë.

Aktori prej kohësh jetonte me të ëmën dhe qenin e tij. Nuk dihen motivet që e detyruan aktorin të bënte veprimin e rëndë.

 

Ju mund të pëlqeni dhe këto