“Të ngre në ajër o lepurush”, publikohet videoja e sherrit mes Fationit dhe Erisit në ‘Përputhen’

“Përputhen” ka publikuar të plotë pamjet e sherrit të bujshëm mes Fatjonit dhe Erisit. Në këtë video shihet sherri që ndodhi mes dy konkurrentëve të hënën e kaluar.

Dyshja kanë përdorur sharje dhe fjalë të rënda ndaj njëri-tjetrit. Kanë qenë djemtë e tjerë që kanë ndërhyrë dhe nuk i kanë lënë të rinjtë që të konfliktoheshin fizikisht.

 “Të ngre në ajër o lepurush, o legen m***”, thotë Fatjoni, por ofendimet nuk ndalen me kaq. Fatjoni u largua nga emisioni, ndërsa të dy ata, siç u shprehën, i kanë kërkuar falje njëri-tjetrit dhe kanë bërë paqe.

 

Ju mund të pëlqeni dhe këto