Të gjithë po diskutojnë për të, por Loredana habit me veprimin e saj

Loredana Zefi ka qenë në vëmendje të mediave këto ditë që pas publikimit të rastit të mashtrimit të çiftit zvicerian.

Ndërkohë që mediat zviceriane nuk i kanë ndalur shkrimet për të, duket se Loredanës nuk i bëjnë shumë përshtypje artikujt.

Pak më parë, reperja shqiptare ka publikuar një foto në Instastory ku shihet së bashku me vajzën e vogël, Hanën, duke treguar se ajo po vazhdon jetën normalisht.

Ju mund të pëlqeni dhe këto