“Të admiroj”, bashkëshortja e Stresit habit me fjalët që thotë për vjehrrin, babain e reperit

Siç dihet prej kohësh tashmë, Stresi është martuar me bukuroshen brune, Keisi, e cila e ka përkrahur reperin gjithë këto muaj pavarësisht se ai është në burg.

Keisi ka një marrëdhënie shumë të mirë me prindërit e reperit dhe këtë e ka demostruar së fundmi. Ajo ka publlikuar një foto ku shihet me Stresin dhe me babain e tij, Sali Lushajn, duke i dedikuar këtij të fundit disa fjalë.

“Sali Lushaj je i pazëvendësueshëm dhe shkëmbi i familjes tonë! Të admiroj për çdo gjë që bën, je prind i përkryer, bashkëshort i shkëlqyer, por zbulimin e madh e kam bërë unë që je dhe vjehrri i mrekullueshëm! Nuk ka asgjë më të shtrenjtë se familja dhe unë ndihem me fat që jam pjesë e familjes tënde! Arkimedi dhe Keisi”, ka shkruar Keisi.

Ju mund të pëlqeni dhe këto