Taulant Xhaka bëhet baba për herë të parë, zbulon emrin e të birit

Futbollisti i njohur me origjinë shqiptare, Taulant Xhaka, është bërë baba për herë të parë, pasi partnerja e tij ka sjellë në jetë fëmijën e tyre të parë.

Këtë lajm e ka bërë të ditur vet futbollisti, i cili ka publikuar një foto në Instagram me djalin e tyre, ku ka zbuluar edhe emrin e të birit, Klevis.

“Mirë se erdhe engjëlli im i vogël. Mami dhe babi të duan në pafundësi”, shkruan Taulanti krahas fotos.

Ju mund të pëlqeni dhe këto