Sot Ledri feston ditëlindjen, por e dini se sa vjeç mbush?

Ledri Vula është një prej reperëve më të njohur të showbiz-it shqiptar, këngët e të cilit janë kthyer në hite dhe dëgjohen nga të gjithë.

Ai është shumë i komentuar për jetën e tij private. Dita e sotme është e veçantë për Ledrin pasi reperi feston ditëlindjen. Por a e dini se sa vjeç mbush ai?

Përmes një fotoje të publikuar në Instagram, ku duket shumë tërheqës, Ledri ka zbuluar për fansat se sot bën 33 vjeç. Fansat e kanë uruar menjëherë reperin, i cili duket më i ri se ç’është në të vërtetë.

View this post on Instagram

33🎂

A post shared by Ledri Vula (@ledrivula) on

Ju mund të pëlqeni dhe këto