Sot është shumë i njohur, dikur moderatori shqiptar punonte në Call Center

Së fundmi, i ftuar në emisionin “Thumb On” ka qenë i ftuar moderatori i njohur Kelvi Kadili, i cili ka treguar disa nga detajet e jetës së tij personale.

Kelvi ka treguar se para se të bëhej i famshëm, ai ka punuar shitës në një dyqan rrobash në një qendër tregtare dhe në Call Center.

“Kam bërë dhe gjëra të tjera në jetë. Kam punuar shitës rrobash, 1 vit kur kam qenë 24 vjeç. Bëja kombinime rrobash. Kam punuar edhe në kompani telefonike. Edhe në call center kam punuar 2 vite”, tregoi Kelvi.

Ju mund të pëlqeni dhe këto