Sot është një yll, shihni si dukej Rina Balaj para se të bëhej e famshme

Rina Balaj është një nga këngëtaret më të famshme shqiptare, e cila pas një periudhë shkëputje, është rikthyer sërish në muzikë.

Ajo hapi edhe një tjetër profil në rrjetin social Instagram dhe tanimë është afër fansave të saj, duke publikuar momente nga jeta e saj.

Së fundmi, Rina ka publikuar një foto kur ka qenë shumë e vogël. Në këtë foto, reperja shihet kur ka qenë një fëmijë dhe ruan të njëjtat tipare të ëmbla si sot.

Ju mund të pëlqeni dhe këto