Sot është një nga dietologet më të njohura, por shihni si dukej Blerina Bombaj para famës

Blerina Bombaj është një nga dietologet më të njohura shqiptare, e cila është shumë e ndjekur në rrjetet sociale.

Blerina është shumë aktive në profilin e saj në Instagram, ku publikon foto e video të shumta nga përditshmëria e saj.

Së fundmi, Blerina ka publikuar një foto të sajën kur ka qenë vetëm 16 vjeçe. Në këtë foto, mund të shihet se Blerina ka të njëjtën ngjyrë flokësh si sot dhe nuk ka ndryshuar shumë.

“16, prova para pasqyrës”, shkruan ajo krahas fotos.

Ju mund të pëlqeni dhe këto