Flower
Flower

Sot është një këngëtare e njohur, por shihni si dukej Ingrit Gjoni para famës

Ingrit Gjoni është një nga këngëtaret më të njohura shqiptare, e cila është gjithmonë në kontakt me fansat, duke publikuar projekte të reja muzikore.

Këngëtarja është edhe shumë aktive në profilin e saj në Instagram, ku vetëm pak më parë ka publikuar një foto të vjetër.

Në këtë foto, Ingriti shihet në moshën 9 vjeçare, ndërsa ka pozuar si një modele, duke mbajtur flokët me dy duar mbi kokë. “9 vjeç”, ka shkruar këngëtarja përbri kësaj fotoje, ku vështirë se dallohet që është ajo.

Ju mund të pëlqeni dhe këto