“Skandal, kot fare ishte”, moderatorja e njohur shan publikisht Jonida Maliqin, këngëtarja nuk ia përton

Këngëtarja e njohur shqiptare, Jonida Maliqi, do të përfaqësojë Shqipërinë këtë vit në festivalin e Eurovizionit me këngën “Ktheju Tokës”, që doli triumfuese në Festivalin e RTSH.

Së fundmi, Jonida ka realizuar një intervistë për emisionin “Thumb”, ku ka treguar disa detaje mbi veten e saj. Por teksa ka dalë nga studio dhe po qëndronte në prapaskenë, Jonida ka dëgjuar kritikat që Fatma Haxhialiu ka bërë ndaj saj.

“Skandal ishte, kot fare asgjë stha, asnjë lajm.”, dëgjohet të thotë Fatma, ndërkohë që Jonida ka ngelur e habitur dhe është ngritur duke ju drejtuar stafit: “Seriozisht e kanë këto me”.

Ju mund të pëlqeni dhe këto