“Si m*t je”, ndjekësja e ofendoi, Aulona Musta e lë pa fjalë me përgjigjen e saj

Aulona Musta është një prej moderatoreve më të ndjekura shqiptare, e cila komentohet shumë në media për deklaratat e saj të drejtpërdrejta.

Aulona është edhe shumë aktive në profilin e saj në Instagram, ku së fundmi ka publikuar një foto nga disa pushime që ka bërë vite më parë në Egjipt.

Por një ndjekëse nuk e ka pëlqyer këtë foto të Aulonës, duke iu drejtuar moderatores me të shara. “Si m*t je”, i ka thënë ndjekësja moderatores.

Aulona është revoltuar dhe ka vendosur të bëjë publike si emrin e vajzës dhe mesazhin e saj. Bashkangjitur postimit, Aulona ka vendosur dy përgjigje në formën e një sondazhi.

“Si mendoni ju, kjo vajza…”, ka shkruar Aulona dhe i ka lënë ndjekësit që të zgjedhin mes dy opsioneve.

Ju mund të pëlqeni dhe këto