Si binjakë, këngëtari në Eurovizion qenka kopja e Olti Currit

Olti Curri është një nga gazetarët më të njohur shqiptarë, ku gjatë gjysmëfinales së djeshme të Eurovizionit, shumë fansa kanë vënë re se këngëtari që përfaqësonte Gjeorgjinë në këtë kompeticion, kishte një ngjashmëri shumë të madhe me gazetarin shqiptar.

Këtë ngjashmëri e ka vënë re dhe këngëtarja Rovena Dilo, e cila ka publikuar një foto të këngëtarit në Instagram dhe ka shkruar përbri saj: “Gjeorgjia paska marrë Olti Currin për Eurovizion. Olti s’po më besohet që shkove para meje”.

Në këtë foto ka reaguar edhe Olti, i cili ka dërguar disa emoji të qeshurash, duke e vënë re dhe ai ngjashmërinë që ka mes tyre.

Ju mund të pëlqeni dhe këto