Shumë shpejt do bëhet nënë, Almeda Abazi zbulon se kur do të lindi djalin e saj

Almeda Abazi dhe aktori turk, Tolgahan Sayisiman, shumë shpejt do të bëhen prindër për herë të parë, të një djali siç u zbulua më herët nga çifti.

Së fundmi, ish-missi shqiptar i është përgjigjur disa pyetjeve që fansat i kanë bërë në Instastory, ku njëri prej tyre e ka pyetur atë se kur do të lindi.

“Edhe sa ka me ardh bebi?”, e pyet njëri nga fansat në ‘Instastory’, ndërkohë që Almeda i tregon se në muajin prill do të vijë në jetë vogëlushi i saj.

Kujtojmë se më herët Almeda zbuloi se djali i saj do të quhet Efehan.

Ju mund të pëlqeni dhe këto