“Shpresoj t’ju sjellë lumturi”, Dua Lipa përlotet në mes të videos

Dua Lipa është një nga këngëtaret më të famshme në botë me origjinë shqiptare. Së fundmi, ajo është përlotur në një video live në Instagram.

Dua ka treguar se për shkak të koronavirusit, ka shtyrë datat e turneut të saj në Mbretërinë e Bashkuar dhe në Evropë.

Dua do ta publikonte albumin e saj të ri “Future Nostalgia” më 3 pril, por ka njoftuar se tani do ta publikojë më 27 mars. “Shpresoj t’ju sjell lumturi, shpresoj të buzëqeshni dhe shpresoj që t’ju bëj krenarë”, tha Dua.

Ju mund të pëlqeni dhe këto