Shpenzime të mëdha, Afërdita Dreshaj zbulon makinën luksoze që ka blerë

Afërdita Dreshaj është një nga personazhet më të njohura të showbiz-it shqiptar, e cila është shumë aktive në profilin e saj në Instagram.

Në këtë rrjet social, Afërdita publikon foto e video të ndryshme nga përditshmëria e saj. Së fundmi, Afërdita ka zbuluar se ka blerë një makinë të markës “Porsche”.

Ajo ka publikuar në Instastory disa video të makinës nga brenda dhe jashtë. “Zemra ime e re është këtu”, ka shkruar Afërdita përbri këtyre videove ku tregon makinën luksoze.

Ju mund të pëlqeni dhe këto