Shpenzime marramendëse, vetëm një shall i thjeshtë i Lori Hoxhës kap çmimin stratosferik

Lori Hoxha është një nga blogeret më të njohura shqiptare, e cila është shumë e komentuar për jetën e saj personale në media.

Lori gjithmonë tërheq vëmendjen me jetën e saj luksoze dhe me veshjet nga firmat më të shtrenjta. Ajo është shumë aktive në Instagram, ku tregon detaje nga jeta e saj.

Së fundmi, Lori ka publikuar një foto në Instastory në të cilën shihet brenda një ashensori dhe ka veshur një shall të madh me rroba dimri.

E gjithë vëmendja ka shkuar tek shalli i saj, i cili i përket markës “Christian Dior” dhe kushton plot 2000 dollarë!

Ju mund të pëlqeni dhe këto