“Shkojmë në shtrat bashkë?”, këngëtarja shqiptare ua kërkon publikisht

Bebe Rexha është një prej këngëtareve më të njohura me origjinë shqiptare, këngët e së cilës janë kthyer në hite në tregun muzikor botëror.

Bebe është shumë aktive në profilin e saj në Instagram, ku së fundmi ka publikuar një video që ka ngjallur shumë reagime. Në këtë filmim, Bebe mban veshur një bluzë që lexon “A shkojmë në shtrat bashkë?”.

Edhe këtë video, Bebe e ka shoqëruar me të njëjtën shprehje, duke bërë një kërkesë publike, por se për kë, nuk dihet.

View this post on Instagram

Would you go to bed with me? @christopherkane

A post shared by Bebe Rexha (@beberexha) on

Ju mund të pëlqeni dhe këto