“Shkatërruan familjen”, reagon ashpër bashkëshortja e Fisnik Sylës pas zyrtarizimit të lidhjes me Fjollën

Këngëtarja Fjolla Morina së fundmi zyrtarizoi fejesën me biznesmenin Fisnik Syla, me të cilin u arrestua nga policia në pikën kufitare të Morinës.

“Thone qe ‘Ne dashuri fiton kush iken’. Nuk eshte e vertete. Ne dashuri fiton ai/ajo qe rri. Dashuria nuk eshte e lehte! Ne dashuri duhet te dish te ndash dhimbjen, pasjonin, vuajtjet . Ndonjehere dashuria ve ne dyshim gjithcka qe ti ke besuar por kur dashuria eshte e vertet ateher ajo eshte ne gjendje te superoj cdo veshtiresi cdo pengese sepse dashuria fiton mbi gjithcka. Ne ne cdo pengese fituam njeri tjetrin. Te dua”, shkruante Fjolla në foton e publikuar me biznesmenin.

Fisniku është baba i dy fëmijëve dhe “n’Zoom.biz” ka shkruar se bashkëshortja e tij ka deklaruar se dyshja ishin të martuar prej 10 vitesh. Ata u ndanë për shkak të Fjollës, sipas saj.

“Atyre që deshten shkatërrimin e familjes marrshin nga jeta atë që e meritojnë”, mësohet të jetë shprehur ajo.

Fotot e publikuara nga “n’Zoom.biz” ku thuhet se Fisnik Syla është me ish gruan

 

Ju mund të pëlqeni dhe këto