Shën Valentini, Presidenti Meta publikon foton romantike me Monika Kryemadhin

Dita e sotme përkon me festën e të dashuruarve, Shën Valentinin. Në këtë ditë speciale për të dashuruarit, Meta ka bërë një urim.

Presidenti ka publikuar një foto me bashkëshorten e tij, Monika Kryemadhin dhe ka uruar më shumë dashuri në zemrat e shqiptarëve.

“Më shumë dashuri në zemrat e të gjithë shqiptarëve”, ka shkruar presidenti. Meta dhe Kryemadhi janë prindër të tre fëmijëve, Bora, Era dhe Besar.

Ju mund të pëlqeni dhe këto