Seven Saraçi i bën dedikimin e ëmbël njeriut të zemrës: “Dashuria e jetës time”

Seven Saraçi është padyshim një prej reperëve më të njohur shqiptarë, i cili ka korrur një sukses të madh në tregun muzikor vendas, ndonëse është rritur në Amerikë.

Seveni është shumë aktiv në profilin e tij në Instagram, ku pak më parë ka publikuar në Instastory një foto teksa shihet krah nënës së tij në moshë më të vogël.

“Dashuria e jetës time”, ka shkruar Seveni në këtë foto krah nënës së tij, në të cilën shihet ngjashmëria e madhe mes tyre.

 

 

Ju mund të pëlqeni dhe këto