Sara Hoxha futet e gjitha në allçi, partnerja e Ledrit i bën dhuratën më të bukur vetes dhe fëmijës

Sara Hoxha, partnerja e Ledri Vulës, ka bërë një gjë shumë simbolike për të ruajtur gjithmonë shtatzaninë e saj të parë.

Në disa postime në Instagram, Sara shihet e futur e gjitha në allçi. Vendimi është marrë spontanisht, pasi dyshja duan të ruajnë formën e shtatzanisë së fëmijës së tyre të parë.

Në këto foto, Sara shihet e lumtur teksa përfundon ky proçes. Dyshja janë zhvendosur në Gjermani, ku pritet që Sara të lindi fëmijën.

Ju mund të pëlqeni dhe këto