“Sa të varfër kemi qenë, të shkretët ne”, Alketa Vejsiu flet për vështirësitë që ka kaluar

Alketa Vejsiu është një nga moderatoret më të njohura shqiptare, e cila është shumë e njohur për publikun shqiptar.

Disa kohë më parë, Alketa ishte bashkë me Jonida Maliqin në Marrakesh, prej nga ku publikuan foto e video të ndryshme.

Së fundmi, Alketa ka publikuar një video nga udhëtimi në Marrakesh. Ajo ka treguar vendet tranzit dhe kur kanë ndaluar në Greqi, moderatorja ka thënë se ai vend i sjell në mendje kujtime të kaluara.

“Blija çamçakiza dhe jo vetëm që blija çamçakiza por letrat e tyre i bëja koleksion, të shkretët ne sa të varfër kemi qenë”, dëgjohet të thotë moderatorja.

Ju mund të pëlqeni dhe këto