Sa shumë qenka rritur, Rudina Magjistari publikon foton e rrallë me të bijën e saj

Rudina Magjistari është një nga moderatoret më të njohura shqiptare. Ndonëse është shumë aktive në rrjetet e saj sociale, Rudina e mban mjaft të fshehtë jetën e saj private.

Ajo rrallë herë publikon foto me familjen e saj. Por së fundmi, Rudina ka bërë një përjashtim dhe ka publikuar një foto të rrallë me të bijën.

Në këtë foto, duket Mia që po i dhuron një përqafim mamasë dhe është rritur shumë që nga hera e fundit kur Rudina ka publikuar foto me të. “Perfeksion i vërtetë”, ka shkruar Rudina përbri fotos.

Ju mund të pëlqeni dhe këto