“Romantike e pashpresë”, Dojna Mema rrëfen dashurinë e saj të parë

Dojna Mema është një nga moderatoret më të njohura shqiptare, e cila këtë sezon është në prezantimin e “The Voice Kids”.

Shumë e ndjekur në rrjetet sociale, Dojna së fundmi ka zbuluar pas pyetjes së një fansi, djalin që i ka fituar zemrën për të parën herë, në kohën kur ajo ishte në kopësht.

“Të dukem nga ato që dashurohen vetëm një herë? Jam ‘dashuruar’ që në kopësht me njërin që më hidhte lapustilat në tokë. Romantike e pashpresë”, ka shkruar ajo në përgjigje të ndjekësit në Instastory.

Ju mund të pëlqeni dhe këto