Rita nxorri foton me të brendshme, nëna e saj i lë komentin e papritur

Rita Ora është një nga këngëtaret më të njohura me origjinë shqiptare. Këto ditë, Rita ka publikuar disa foto shumë provokuese në rrjetet sociale.

Pas fotos gati të zhveshur që postoi, ajo ka publikuar një tjetër foto ku shihet e  shtrirë në divan e veshur me të brendshme transparente.

Në sy është spikatur komenti që i ka bërë nëna e saj, Vera Ora. “Ëmbëlsirë me qeshi, qershi je valla”, i shkruan mamaja Ritës.

Menjëherë kanë vërshuar komentet e ndjekësve, të cilët e kanë përgëzuar atë për mamanë moderne që ka.

Ju mund të pëlqeni dhe këto