Riniani i lidhur jashtë emisionit? Ish e dashura e tij ruse bën deklaratën që nuk pritej

Kur hyri në emisionin “Përputhen”, u tha se Riniani kishte një lidhje jashtë emisionit me një vajzë ruse.
Edhe pse vet Riniani u shpreh se kjo romancë kishte marrë fund, së fundmi ka reaguar përmes një postimi vet Marsy, ish e dashura ruse e Rinianit.

“Çkemi!!!! Dëshiroj të të uroj fat të mbarë në udhëtimin tënd të ri në jetë. Qëndro vetvetja kudo dhe kurdoherë. Personi që do të zbulojë qenien tënde do të kuptojë se je një perlë e rrallë. Shumë fat, Marsy”, shkruan ajo.

Kujtojmë se dyshimet që dyshja ishin bashkë erdhën pasi Marsy mbante ende një foto me Rinianin në rrjetet sociale. Ky I fundit u shpreh se kishte pasur një lidhje prej 8 vitesh me të, por tanimë e gjitha kishte marrë fund.

Ju mund të pëlqeni dhe këto