Rinës i del gënjeshtra sheshit, reperja paska kopjuar modelen e njohur në këngën e re/ Video

Rina Balaj është një prej repereve më të njohura shqiptare, e cila disa ditë më parë publikoi bashkëpunimin me Adelina Ismailin, “Çikat”, që u prit shumë mirë nga publiku.

Në një skenë të këtij klipi, Rina i çmendi të gjithë me pamjen e saj, pasi u duk shumë se.ksi e veshur me një latex të kuq dhe çizme po të kuqe që e nxirrnin super yll.

View this post on Instagram

I die for this look @diellza.salihu Linku ne bio 🍓

A post shared by RINA (@balajrina) on

Por mesa duket, kjo ide nuk ka qenë e Rinës. Reperja duket se është frymëzuar nga modelja tra.nse.ksuale për këtë veshje, Nikita Dragon, e cila është shumë e njohur në rrjetet sociale dhe është shoqe me Kylie Jenner.

Në këto foto të siguruara nga “iconstyle.al”, Nikita shfaqet e veshur me një bust latex të kuq, bashkë me çizmet dhe flokët e kuqe njësoj si Rina.

Madje dhe koreografia që Nikita bën në një video, është e njëjtë me atë të Rinës në klip. Siç duket, reperja shqiptare e paska pëlqyer shumë këtë pamje të Nikitës dhe ka vendosur ta bëjë dhe ajo.

View this post on Instagram

hold onto your wigs 💋 5.31.18 @morphebrushes

A post shared by Mother of Draguns (@nikita_dragun) on

Ju mund të pëlqeni dhe këto