Rina i dërgoi mamasë fotot me bikini, përgjigjia e saj është tipike e nënave

Rina Balaj është një prej këngëtareve më të njohura shqiptare, e cila këtë sezon veror ka qenë shumë e angazhuar me koncerte.

Së fundmi, Rina ka treguar se ka marrë pushimet dhe prej disa ditësh ndodhet në vendin e njohur në Turqi të quajtur “The Land of Legends”.

Prej aty, reperja ka publikuar foto të ndryshme me bikini, ku ka ekspozuar linjat e saj trupore. Së fundmi, ajo ka hedhur një bisedë që ka bërë me mamanë në Instastory.

Në këtë bisedë Rina i ka dërguar mamasë një foto të sajën me bikini, ndërsa e ëma i ka dërguar një gif, në të cilën shkruhej:  “Ju të gjithë keni nevojë për Jezusin!”, një përgjigje tipike e nënave.

Ju mund të pëlqeni dhe këto