Reperja e famshme publikon fotot intime me burrin e saj, njerëzit e kritikojnë ashpër

Disa muaj më parë, reperja e famshme amerikane, Nicki Minaj, u martua me partnerin e saj Kenneth Petty në një dasmë në fshehtësi, që u bë publike nga reperja.

Nicki është shumë aktive në profilin e saj në Instagram, ku së fundmi ka publikuar një foto intime krahas bashkëshortit të saj.

Por kjo foto nuk është pritur mirë nga fansat e reperes. Shumë i kanë thënë se fotografi të tilla nuk duhen publikuar dhe se ajo po e tepron e duhet ta fshijë foton.

Ju mund të pëlqeni dhe këto