Flower
Flower

Reperi shqiptar shokon me deklaratën: “Gati të hyj në gjynah”

Reperi i njohur shqiptar, Duda, që prej disa vitesh nuk ka qenë më aktiv në fushën muzikore, ka habitur së fundmi fansat e tij.

Duda ka publikuar një foto të vetën në Instagram, ku shihet nga studioja e tij muzikore, ndërsa përshkrimi në të ka çuditur jo pak veta.

“Zot më mbaj larg mikrofonit se jam gati të hyj n’gjynah”, ka shkruar Duda krah kësaj fotoje ku shihet përballë mikrofonit. Menjëherë ka ardhur reagimi i fansave të reperit, të cilët në komentet e kësaj fotoje i shkruajnë reperit që të bëj këngë të re dhe mos të largohet më nga muzika.

 

Ju mund të pëlqeni dhe këto