Flower
Flower

Qenkan si binjake, Aulona Musta ngjaka shumë me balerinën e njohur shqiptare

Gazetarja e njohur shqiptare, Aulona Musta, ka publikuar pak më parë një foto me balerinën e njohur shqiptare, Isida Mollaymeri, ku vajzat duken shumë të ngjashme me njëra-tjetrën.

Këtë ngjashmëri e kanë vënë re edhe fansat e Aulonës, të cilët ia kanë bërë të ditur këngëtares këtë detaj.

“Shumë njerëz më thonë që ngjaj me Isidën. Ju si mendoni?”, ka pyetur ajo fansat në këtë foto që ka postuar me Isidën.

Ju mund të pëlqeni dhe këto