Puthje e prekje në vende intime, publikohen momentet private mes Dua Lipës dhe Anwar

Çifti më i ri i showbiz-it, Dua Lipa dhe Anwar Hadid, duken shumë të dhënë pas njëri-tjetrit dhe janë gjatë gjithë kohës bashkë.

Së fundmi, dyshja ndodhet në Malibu për të festuar ditëlindjen e këngëtares. Prej andej, ata janë fotografuar nga paparacët anës detit.

Por në disa foto të publikuara në media, dyshja janë kapur në momente intime. Dua dhe Anwar shihen duke shkëmbyer puthje pasionante në disa momente private, pa e ditur se dikush po i fotografonte.

 

Ju mund të pëlqeni dhe këto