Publikoi foton nga pishina, por fansat turpërojnë Capital T me këtë detaj që i kapën

Capital T është një prej reperëve më të njohur shqiptarë, këngët e të cilit janë kthyer në hite dhe dëgjohen kudo.

Së fundmi, reperi ka publikuar një foto duke qëndruar buzë një pishine, ndërsa ka ekspozuar muskujt e tij të barkut.

Por shumë fansa kanë vënë re një detaj të sikletshëm tek reperi. “Kapo tu paska çuar”, i shkruan një fanse. “Çka të qenka çuar ni gjo npantallona”, shkruan një tjetër. Capitali nuk u është përgjigjur këtyre komenteve.

Ju mund të pëlqeni dhe këto